O firmie

ESTETIQ to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w zaopatrzeniu gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich w profesjonalne produkty. 
 
Zajmujemy się importem i dystrybucją w Polsce najwyższej klasy produktów do depilacji ARCO COSMETICI, do przedłużania paznokci EDGE, do pielęgnacji ciała i twarzy ROSA GRAF. 
 
Firma posiada również własną linię produktów do salonów fryzjerskich pod logo ESTETIQ SYSTEM, jak i również jest wyłącznym dystrybutorem marki KIEPE, mając w swojej ofercie nożyczki fryzjerskie, sprzęt elektryczny oraz przyrządy do manicure i pedicure. 
 
Oferujemy produkty takich marek jak: L'OREAL, LONDA, SCHWARZKOPF, WELLA, REVLON, RENEE BLANCHE, BABYLISS, MATRIX, ALFA PARF, HELEN SEWARD, AMERICAN CREW, SUBRINA, GOLDWELL. 
 
ESTETIQ jest stałym uczestnikiem najważniejszych targów kosmetycznych. Prowadzimy również regularne szkolenia i prelekcji. Na naszych produktach pracuje wiele gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich w całej Polsce. 
 
Nasza ciągle poszerzająca się oferta pozwala na pełne zaspokojenie potrzeb naszych Klientów, oczekujących profesjonalnej obsługi, szybkości i ciągłości dostaw.